Hakkımızda

Natura Bagno, yenilikçi ergonomik tasarımlarla ve size özel hizmet anlayışıyla her kuşaktan insan yaşamını kaliteli kılan, bilgi birikiminden aldığı güçle, gelecekte de öncü çözülerle sektörde adından söz ettireyi ile edinen bir kuruluştur.

Mutfak ve Banyonuzun size ait özel bir yer olması, bizim için daha akılcı detaylar, daha kaliteli materyal ve uzun ömürlü ürünler anlamına gelmektedir. Hedefimiz gereksinimlerinizi karşılamaktan öte uzun süreli memnuniyetinizi sağayabilmektedir.

Siz hayal edin Natura Bagno gerçeğe dönüştürsün. Natura Bagno Banyo ve Mutfak Mobilyaları kusursuz tasarımların yanında sizlere ergonomik çözümü kaliteli işçilik ile sunmaktadır. Firmamız kendine özgü tasarım ve modellerinin yanında kişiye özel üretimlerde gerçekleştirmektedir.

Natura Bagno, 8.000 m2 kapalı alan 3.000 m2 depolama alan, yüksek üretim kapasitesine sahip U.V. lake boyama hatları, teperli cam tezgahları, sızdırmazlığı sağlayan poliüretan tutkalları, doğal ahşap yüzeyleri, pürüzsüz seramik lavobaları ve kısa termin süreleri ile siz değeri müşterilerimizin tercihi olmaya devam ediyor.